1990 yılından itibaren çanta ve valiz sektöründe faaliyet gösteren firmamız,  2015 yılında yeni bir yapılanma ile MESA SARACİYE İÇ ve DIŞ TİCARET SAN. LTD. ŞTİ olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bulunduğu fiziki konumu büyüterek 2000 metre karelik kapalı alanda hizmetlerini  profesyonel olarak aralıksız sürdürüyor olması ile birlikte, Bünyesinde bulundurduğu  kesimhane ,ar-ge,tasarım,imalat atölyeleri, pazarlama ve satış  olarak kurumsal bir yapıya bürünmüştür.

  Başladığı yıldan itibaren bünyesinde bulunan markalar ile valiz, sırt çantası,annebebek çantası, okul çantaları, evrak çantaları, spor çantaları ve ayrıca çeşitli markalara yapmış olduğu ürünler  ile portföyünü genişleterek profesyonel anlayış ve idare ile büyümektedir.

  Çıkmış olduğu bu yolda TÜRK malı ürünlerini dünyaya tanıtmak ve Türkiye’de iyi kalitede ’de ürünlerin yapılabileceğini ispat etmek için devamlı olarak yaptığı araştırmalar ile pazara yeni soluk ve heyecan getirmeyi hedeflemektedir.

  Her gün büyüyen müşteri portföyü ile Türkiye’nin her ilinde üretmiş olduğu ürünleri son kullanıcıya ulaştırmaktır. Yüksek teknoloji makine parkuru ile dünya standartlarına ve insan sağlığına uygun ürünler üretmeyi her zaman ilke kabul etmiştir.

   Uzun soluklu ve sağlıklı projelere ara vermeden yoluna devam eden firmamız hedefleri her zaman en yenisini ve en iyisini yaparak takip edilen ve izlenen bir Türk markası haline gelmektir.